Ukłucia po lewej stronie brzucha w 15 tygodniu ciąży

Witam jestem w 15tyg ciąży 5dni. Odczuwam po lewej stronie brzucha lekkie ukłucia które nie są ciągłe i nie trwają długo. Ból jest porównywalny do ukłucia szpilką. Wczoraj odczuwałam te bóle dziś już przeszło czy powinnam udać się do lekarza? Do tego towarzyszą mi tak jakby skurcze albo boleści krocza. proszę o pomoc dodam że miewam problemy z zaparciami czy to może mieć związek?

Może mieć związek z zaparciami, wyrostkiem robaczkowym, skurczami macicy - można przyjąć leki rozkurczowe ale powinna Pani skonsultować się z ginekologiem prowadzącym ciąże.