Ukruszony ząb u 18-latka

Witam Mam do was pytanie co to może być. Mi się wydaje że ukruszony ząb. Ile takie coś może kosztować I czy to boli? Załączam zdjęcie : http://ifotos.pl/zobacz/DSC0322-1_ernpxwx.jpg/ Chodzi mi o tego 2 zęba od tyłu Wczoraj sobie lezałem i poczułem że coś mi się w zębie ukruszyło Pozdrawiam

Ukruszył się fragment szkliwa podminowany próchnicą. Próchnica sądząc po tym zdjęciu jest bardzo głęboka i ząb będzie wymagał leczenia kanałowego pod mikroskopem. Leczenie jest całkowicie bezbolesne i odbywa się na jednej wizycie w czasie 1,5 godziny. Koszt leczenia obejmujący leczenie endodontyczne pod mikroskopem na jednej wizycie, odbudowę zęba oraz wkłady szklane wynosi 1860 zł.