Ukryty pod dziąsłem ząb a bóle przy zaciskaniu

Od ponad roku mam ukrytego zeba 7 pod dziąsłem, pojawił się kamień lecz nie można go usunąć ze względu na nachodzące dziąsło. Założono na niego lekarstwo coś jak plomba, lecz wytarło się prawie całkowicie. Ząb obok 6 zaczął mnie boleć, tak jakby się podniósł. Odczuwam ból w miejscu 6 i 7 orzy zaciskaniu zębów i gryzieniu. Dodam, że ma mało miejsca w łuku, wszystkie zęby są ściśnięte. Proszę o poradę.

Można się skonsultować z chirurgiem stomatologicznym i ortodontą, aby stwierdzono jak można pozbyć się Pani dolegliwości bólowych. Ciężko jest stwierdzić co może Pani dolegać, nie widząc tego. Możliwe, że coś nie pasuje w zgryzie i może trzeba skorygować wypełnienie, jeżeli miała Pani robione.