Ukrywanie się z piciem alkoholu i problemy z odmową alkoholu

mój mąz jak wypije min. 3 piwa lub jest niedopity wódka zaczyna szukac dalej alkoholu i ukradkiem robi sobie drinki zebym nie widziala.czasami pije sam drinki wino i nie widzi w typ problemu. nigdy nie odmawia. mowi ze piwo to nie alkohol. a gdy przychodzi piątek to zawsze jest alkohol. ciężko odejść mu od kieliszka albo pic co drugi. nie ważne ze na drugi dzień jest chory i caly dzień lezy.wszystkie swieta sa takie same on pijany na 2 dzień chory a ja z dziecmi. czy to mogą być objawy choroby?

Dzień dobry,

Pani mąż jest uzależniony od alkoholu.
Proszę skierować się do Poradni Leczenia Uzależnień - jeśli mąż nie będzie chciał skorzystać, to równie dobrze Pani może znaleźć tam pomoc.