Ułamanie zęba a odpowiednie działania

Witam , zlamal mi sie zab praktycznie caly czy moge jakos zakryc ta dziure zebem tymczasowym bez usuwania ? Poniewaz wyjezdzam za granice i chcial bym to zrobic na 1 wizycie u dentysty

Witam, istnieje możliwość odbudowy zęba na jednej wizycie, pod warunkiem, że nie ma zmian okołowierzchołkowych. Stosuje się wkłady z włókna szklanego ewentualnie z metalu. Pozdrawiam