Uległość względem innych ludzi

Witam :) wydaje mi sie ze jestem neurotykiem jestem bardzo ulegly mam wrazenie ze wiekszosc ludzi jest ode mnie wazniejsza sprytniejsza inteligetniejsza itd. czesto poddaje sie bez walki mialem nawet dziewczyne ktora byla moja pierwsza w zyciu... I stracilem ja wlasnie przez ta uleglosc dalem sobie na glowe wejsc bo myslalem ze tak bedzie dla mnie lepiej kiedy bede sie jej sluchal. Ni potrafie nawet kiedy sie stawiam uzasadnic swoich pogladow... dodam ze od dziecinstwa ta ceche wszyscy widzieli.

Dzień Dobry Panu,

W poprzednim poście napisałam Panu bardzo pogłębioną odpowiedź, mam nadzieję, że satysfakcjonującą Pana.

Proszę popracować trochę nad asertywnością, a to poprawi Panu codzienną jakość funkcjonowania, czego Panu życzliwie życzę.

Życzę, żeby się Panu udawało,
Irena Mielnik-Madej