Ulewanie po posiłkach i prężenie się dziecka

Moj12 tyg syn,od kilku dni przy jedzeniu wije sie,kreci i wierci.i za kazdym razem wyrzyguje to co zjadl,jak go tylko podniose!Karmie go w roznych pozycjach i za kazdym razem jest to samo.Wielokrotnie w ciagu dnia,niechce lezec na lewym boku,tylko na prawym.Wiec niechce prawego cyca tylko lewego!Moze cos go boli w srodku.Urodzil sie 3,4 kg teraz ma 6,1kg.I dlavzego tak sie wije non stop????

Proszę się udać do pediatry ,aby synka zbadał.
On zaleci tez odpowiednie postępowanie ,a jesli będzie taka koniecznosć badania diagnostyczne.Trzeba powód wyjasnić( refluks. inn przyczyna) i wdrożyc odpowiednie postepowanie i jak trzeba leczenie.
pozdrawiam ciepło