Ulewanie u 2-miesięcznego dziecka

Witam Synbek skończone 2 miesiące i nadal strasznie ulewa. Dodaje mu do mleka BEBILON NUTRISION(zagęszczacz) i to też nie pomaga. Co robić? Czy muszę iść z nim na jakieś specjalistyczne badania? Czy może to być refluks żołąkowo-przełykowy? Słyszałam o syropie GASTROTUSS, czy tak małemu dziecku mogę podawać czy muszę się udać do pidiatry? Proszę o pomoc i odpowiedz. Dziękuje

Milena Lubowicz

Dziecko ma prawo ulewać nawet do 6 miesiąca życia. Jeżeli przy tym prawidłowo przybiera na masie ciała i rozwija się harmonijnie, to nie ma powodów do niepokoju. Gastrotuss baby można podawać już noworodkom, ale zanim Pani zacznie dziecko leczyć proponuje udać się do pediatry, który dziecko zbada i oceni czy są powody do niepokoju.
Pozdrawiam