Ulewanie wodą po jedzeniu u dwumiesięcznej córki

córeczka dwumiesięczna karmiona bebilon pepti (podejrzenie alergi pokarmowej)ulewa po jedzeniu po godzinie czy dwóch jakby wodą,czy to normalne?czy po tym mleku tak może być?wcześniej na bebilon ha ulewała prawie wszystko co zjadła,ale mlekiem a nie wodą.i drugi problem córcia ma straszne gazy i przy ich oddawaniu się strasznie pręży,przez sen rzuca,a gdy odda to płacze,dlaczego tak może być?obojętnie na jakim mleku była ten problem pozostaje.ze zrobieniem kupy też jest problem,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, być może warto byłoby udać się do lekarza specjalisty gastroenterologi dziecięcej. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.