Ułożenie ciała a sny

Witam serdecznie.Mam pytanie odnośnie snów.CIężko mi sprecyzować ale bynajmniej: Chodzi o sytuacje kiedy położe się na ręce lub na nadgarstku niekiedy nacisne na klatke piersiową swoją ręką i efekt tego jest taki że zawsze wtedy marzenia senne są dużo bardziej wyraźniejsze i pamiętam je rano.Chciałbym się dowiedzieć co jest tego powodem? Sam nacisk czy np. blokuje się dopływ krwi do jakieś części ciała i to jest powodem? Pozdrawiam i wyczekuję odpowiedzi. Łukasz

Witam serdecznie,
To co Pan pisze, to bardzo ciekawe spostrzeżenie,jednakże mogą byc jeszcze inne wytłumaczenia. Moze to być takze zakotwiczenie. nie wiem czy Pan wie, że niektórzy potrafa zaplanować swoje sny i może własnie ten gest w pana przypadku jest takim wyzwalaczem.... bardziej intensywnych marzeń sennych.
Aby to analizowąc prosze wiecej czytać o tym (marzenia senne a NLP), lub praca ze snem... lub spotkac sie z kimś, kto dokładnie zbada i z Panem przesledzi to zjawisko osobiscie.
Pozdrawiam izyczę dobrych snów!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza