Ułożenie penisa podczas erekcji

Witam Mam pewien problem ze swoim czlonkiem.Podczas erekcji jest tak sztywny i stoi do gory ze nie da sie go ustawic "prosto" do 90 stopni .penis jest prosty tyle ze stoi twardo do gory. jeszcze nie wspolzylem z kobietą i zastanawia mnie czy to będzie przeszkadzalo podczas stosunku czy jest to kwestia odpowiednich pozycji seksualnych oraz wprawy? Pozdrawiam serdecznie

Z Pana opisu wnioskuję, że raczej jest to kwestia Pana lęków przed podjęciem współżycia i obawami związanymi z inicjacją seksualną.