Ułożenie poprzeczne płodu w 37 tygodniu ciąży a cięcie cesarskie

WITAM. Jestem w 37 tyg ciazy. Ginekolog stwierdził, ze płód lezy poprzecznie/ukośnie, dała skierowanie do szpitala, ale nie napisała, że skierowanie na cesarke. Też stwierdziła, że płód sie nie zwróci głowa w doł, ale jak chce mam czekac na termin porodu. Z tego co czytałam, jest to rzadkość ze płód jeszcze sie zwroci głowa w dol. moje pytanie , czy powinnam sie zgłosic teraz do szpitala, by ogadać z ordynatorem sprawe, i pokazac skierowanie, czy czekac do terminu porodu?

witam,
na co wystawione zostało w takim razie skierowanie?
Jezeli lekarka napisała na nim ze płód jest w położeniu poprzecznym, to wiadomym jest że poród odbędzie się przez CC.
Powinna Pani ze skierowaniem zgłosić się na izbę przyjęć celem ustalenia daty przyjęcia do szpitala.