Umysł małego dziecka u dorosłej osoby

Proszę napisać, czy dorosły człowiek może mieć umysł, pamięć jak u małego dziecka. Nie mam stwierdzonej depresji Nic nie umiem wszystko mnie stresuje- bo nigdy tego nie robiłam lub nie pamiętam. Nie pamiętam kompletnie nic z ukończonych studiów. Nawet mycie głowy to problem, bo widzę, że robię to niedokładnie. Jestem kompletnie nie zdatna do samodzielnego życia. Już to raz przeżyłam, kiedy na 8 miesięcy wyprowadziłam się z domu. Nie odnajduje się w żadnej pracy. Jedno co mi idzie to ulotki.

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie lekarz psychiatra wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pani problemy i zaproponować (jeżeli będzie taka konieczność) odpowiednią metodę leczenia.

Witam, Pani stan wymaga dokładnej diagnozy psychologiczno - psychiatrycznej, proszę zadbać o siebie i skorzystać z pomocy, odpowiednio dobrane metody leczenia mogą znacznie poprawić jakość życia.Pozdrawiam

Dzień dobry,
by postawić jakąkolwiek diagnozę konieczna może się okazać wizyta u kilku lekarzy, ponieważ zmiany w Pani funkcjonowaniu mogą być spowodowane różnymi chorobami.
Na początku proszę umówić się na konsultację do lekarza psychiatry, jeśli zadzie taka potrzeba lekarz na dalszą diagnostykę/ badania,skieruje Panią do innego specjalisty np. lekarz ogólny, neurolog.

Proszę nie lekceważyć swojego stanu i zadbać o siebie.
Trzymam kciuki
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl