Unieruchomienie kciuka z podejrzeniem zerwania ścięgna prostownika

Witam, unieruchomiono mi dziś kciuk z podejrzeniem zerwania sciegna prostownika (pobadaniu palpacyjnym). Czy trzy-cztery dni zwloki do wizyty nie spowoduje jakis dodatkowych powiklan?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeżeli jest prawidłowo unieruchomiony to nie powinno być problemów. Jednakże zalecam jak najszybsza wizyte u ortopedy w celu dokładniejszego zbadania i wprowadzenia leczenia. Pozdrawiam