Upadek a ryzyko przemieszczenia kości po złamaniu

Cay jesli mam gips syntetyczny, lekki od ok 38 dni (5tyg id zlamania) to czy przy przypadkowym upadku na chora noge (potkniecie) kosc strzalkowa i kostka przysrodkowa mogly sie przemiescic? Czy juz raczej jest wstepny zrost. Bez zabjpiegu jestem. Slwmqnie bylo bez przemieszczen. Nie boli nic. Czasem wrazenie mam jakbym krew czul pod gipsem i cieplo ale mam tak od dluzssego czasu, zastrzyki biore i dbam o noge i diete.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardzo cieżko to określić bez wykonania badania. Zalecam wizyte u ortopedy celem kontroli gojenia sie złamania. Pozdrawiam