Upadek na chodniku a gorączka

Wczoraj upadłam na śliskim chodniku. Uciekły mi do przodu obie nogi i centralnie runęłam na pośladki. Po ok 3 godzinach dostałam dreszczy i temperatury ponad 38 stopni. Bardzo boli mnie szyja (z tyłu) i tzw. krzyż. Mam też bóle głowy. Czy wystarczą środki przeciwbólowe i przeciw zapalne? Czy powinnam udać się na ostry dyżur ortopedyczny?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię tego stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania Jeżeli objawy się bedą utrzymywały to najpewniej koniecnzy bedzie kontakt z lekarzem, poniewaz mogą to być objawy wstrząśnienia mózgu.