Upadek na wewnętrzną część dłoni

Witam, prawie miesiac temu miałem wypadek na rowerze. Upadełem całym ciężarem ciała na wewnętrzną część dłoni. Ręka nie była spuchnięta, jedynym objawem jest ból przy podnoszeniu ciężkich rzeczy i przy zginaniu nadgarstka do wewnątrz z wyprostowanym kciukiem prostopadle do dłoni. Tydzień temu odwiedziłem szpital (mieszkam w Anglii), powiedziano mi ze to normalne i kazano nosić przez tydzień stablilizator nadgarstka. Niestety ból nie ustąpił. Czy to normalne ze po miesiacu bol utrzymuje się. Dzię

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

to normalne ból kostny może utrzymywać sie nawet kilka miesięcy.

Pozdrawiam.