Upadek po operacji przepukliny kręgosłupa

WITAM ,W LUTYM TEGO ROKU MIAŁAM OPERACJE NA KRĘGOSŁUPIE PRZEPUKLINA L4/L5,POTEM W MARCU DRUGĄ BO BYŁO POGORSZENIE I JAK SIĘ OKAZAŁO PĘKNIĘTY DYSK Z ODPRYSKAMI ,WSZYSTKO BYŁO OK DO DZISIAJ ,,NIE WIEM DLACZEGO ALE POTKNĘŁAM SIĘ W DOMU I UPADŁAM MOCNO NA PUPE I PLECAMI O ŚCIANĘ,,,NORMALNIE CHODZE CHOĆ STŁUCZENIE BOLI I PLECY TROSZKĘ .CZY MAM SIE MARTWIĆ ŻE MOŻE BYĆ COŚ POWAŻNEGO,KRWIAK CZY COŚ PODOBNEGO...

Witam. Nie da się tego ocenić bez osobistego zbadania Pani i pewnie diagnostyki radiologicznej. Proszę się zgłosić na najbliższy SOR żeby wykluczyć coś poważnego. Pozdrawiam