Upadek ze schodów i ból przedramienia u 2-latki

dzień dobry . mam pytanie moja dwu letnia córka spadła ze schodów skarży sie na mały ból ramienia ręką normalnie rusza tylko dzisiaj przy kąpaniu zauważyłam ze przednia kość od obojczyka jest bardziej widoczna czy mogło dojść do wybicia stawu czy tylko to jakiś guzek nabity

Milena Lubowicz

Bez badania nie jestem w stanie powiedzieć czym jest ten guzek. Jeżeli dziecko ręką rusza normalnie to proszę spokojnie udać się do lekarza pediatry gdy przychodnia będzie czynna.
Pozdrawiam

Nie znam określeń medycznych "wybicie stawu" i "guzek nabity"!!! Jak mogę postawić rozpoznanie na odległość W-wa-Koniecpol bez zbadania dziecka??? Proszę udać się do chirurga lub pediatry!!! zż