Upławy, ból w jajnikach i podczas stosunku a grzybica

witam, ostatnio bylam u ginekologa bo podejrzewałam grzybice - upławy, ból w jajnikach i podczas stosunki, jednak pani doktor powiedziała ze nic sie nie dzieje a jesli juz to jest to delikatna grzybica więc brałam globulki z nagietkiem lekarskim, ale po nich uplawy sa jeszcze wieksze, i bardzo geste, nasililo sie również swedzenie, czy sa jakies leki bez recepty aby to wyleczyc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, oczywiście sa możliwości leczenia, jednakże zalecam udanie się do ginekologa celem zbadania i przypisania terapii odpowiedniej do Pani obecnego stanu zdrowia. Pozdrawiam