Upławy i krwawienie po cesarskim cięciu

Witam mam ten sam problem co koleżanka. Krwawienie ustapilo a zaczęły się uplawy 6 tyg po porodzie cc bez zapachu kremowa konsystencja koloru żółtego;-/ co mogą oznaczać? Bardzo proszę O odp nie ukrywam że są uciążliwe mimo że nie odczuwam żadnego bólu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pojawienie się upławów po 6 tyg. może świadczyć o infekcji dróg rodnych. Wskazany jest kontakt z ginekologiem.