Upławy na bieliźnie po stosunku seksualnym

Witam! Mam problem. Wczoraj kochałam się z chłopakiem po raz pierwszy i nie zaobserwowałam nic dziwnego na bieliźnie dopiero dzisiaj wystapiły oliwkowo-brązowe plamy na bieliźnie i krew. Czym może być to spowodowane?

Witam,
możliwa infekcja, możliwe krwawienie z otarć błony śluzowej powstałych podczas stosunku, możliwe krwawienie z nadżerki - przyczyn może być wiele.
Wskazana konsultacja ginekologiczna jeżeli plamienie nie ustąpi