Upławy o niemiłym zapachu u 39-latki

mam problem mam oplawy w dzien i w nocy naj gorzej jest rano dodatkowo sa o nie milym zapachu nie swedzi i nie piecze co to moze byc i jake leki powinnam stosowac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy, pomimo braku świądu i pieczenia, najpewniej są objawem infekcji. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz rozpocznie właściwe leczenie.