Upławy o nieprzyjemnym zapachu. Co może oznaczać taka sytuacja?

Witam,
mam 20 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie bardzo obfite upławy (przeźroczyste i o nieprzyjemnym zapachu). Co może oznaczać taka sytuacja?
Z góry dziękuje za odpowiedź!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Najpewniej cierpi Pani na infekcję pochwy. Przykry zapach wskazuje, że najprawdopodobniej jest to zakażenie bakteryjne. Proszę udać się do lekarza ginekologa, ten zbada Panią i zleci odpowiednią kurację.
Pozdrawiam serdecznie!