Upławy o różnym zabarwieniu

Dzień dobry od paru miesięcy mam bardzo dokuczliwy problem który zaczyna się tydzień po miesiączce a kończy tydzień przed a mianowicie upławy różnego zabarwienia[częściej żółtawe serowate]okropny świąd,pieczenie ,od około dwóch miesięcy czuję dziwne promieniowanie bardziej w lewej piersi ,piersi zrobiły się takie nabrzmiałe ,mam takie odczucie jakby ta lewa tak jakby mi ciążyła dodam jeszcze że leczyłam kilka razy zapalenie lecz przepisane lekarstwa pomagały na krótko bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z infekcją, najprawdopodobniej o charakterze grzybiczym. Jeżeli standardowo stosowane preparaty nie pomagały warto wykonać posiew wymazu z pochwy oraz badanie mikobiologiczne, aby dokładnie określić z jakimi patogenami mamy do czynienia oraz zbadać ich lekowrażliwość.