Upławy oraz pieczenie i swędzenie miejsc intymnych

Witam, proszę o poradę w nastepującej kwestii. Od 2 tygodni cierpie na upławy z pochwy, pieczenie swedzenie w miejscach intymnych. Stosowałam tabletki iladian direct plus ale pomogły na krótko. Co mogłabym jeszcze stosować aby pozbyc się przykrej dolegliwosci> Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane objawy świadczą o infekcji dróg rodnych. Koniecznie proszę zatem udać się specjalisty ginekologa, który wdroży właściwe leczenie.