Upławy, pieczenie, świąd, ból przy oddawaniu moczu i stosunku

Witam, od paru miesięcy mam objawy takie jak upławy, pieczenie, świąd, ból przy sikaniu i stosunku. Posiew z pochwy wykazał SAPROFITYCZNĄ FLORĘ POCHWY, KOLONIZACJĘ BŁONY ŚLUZOWEJ POCHWY oraz ENTEROCOCCUS SPECIES i SYTAPHYLCCOCUS koagulazoujemne. Dopisek: Nie wymaga leczenia antybiotykiem. co mam robić? jestem już tym strasznie zmęczona. Czy da to się wyleczyć? Pilnie proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zastosować kurację preparatem zawierającym bakterie kwasu mlekowego. Jest to związane z odbudową prawidłowej flory bakteryjnej.