Upławy po rozpoczęciu współżycia

Witam, odkąd zaczęłam współżyć z partnerem zawsze po stosunku pojawiają się u mnie strasznie obfite upławy. Biorę tabletki antykoncepcyjne i partner kończy we mnie. Upławy są białe, ale strasznie obfite, czasem przeciekają nawet przez spodnie. Mija to po ok godzinie. Ostatnio upławy mają nieprzyjemny chemiczny zapach i są lekko żółtawe. Występują tylko po stosunku. Czy może mieć to związek z niedawno przebytą infekcją grzybiczą pochwy? Leczyłam się tabletkami iladian direct plus przez 7 dni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji. Jeśli jednak wydzielina pojawia się tylko po stosunku, najpewniej jest to nasienie.