Upławy po usuwanej nadżerce

Witam, W maju miałam usuwana nadzerke ale wszystko jest juz dobrze . Jestem w połowie listka brania tabletek ale przez dwa dni miałam obfite upławy a przez kolejne dwa jasno różowy i jasno brązowy śluz . Mam bardzo zle humory i chce mi sie plakac bez powodu. W tym miesiącu nie zapomnialam ani jednej tabletki , w poprzednim wymiotowałam a wczesniej zdarzyło mi sie o niej zapominać ( raz w miesiącu ). Czy to nadal cos z nadzerka , zle tabletki czy moge zakładać ciaze ?

Piotr Pilarski

Może są to objawy uboczne a może coś innego. Ciężko to stwierdzić tylko na podstawie opisu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.