Upławy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych

dzien dobry. mam pytanie, od paru dni mam straszne uplawy i czuje swedzenie i pieczenie w kroczu. od czego to moze byc? jak to "wyleczyc"?

Witam,
podane objawy wskazywać mogą na zapalenie dolnych dróg rodnych. Należy udać się do ginekologa który po badaniu potwierdzi diagnozę oraz zapisze leki przeciwzapalne lub antybiotyk do stosowania miejscowego. Zapalenie może rozprzestrzeniać się na dalsze odcinki dróg rodnych i nie należy go lekceważyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Konieczna wizyta u ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.