Upławy u 25-letniej kobiety

Witam! Od prawie roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Sylvie 30. Ostatnio na weekend wziełam Iladian plus, gdyż stwierdziłam, ze mam bakterie. Upławy mam mega wielkie, przy tym nie omija mnie swedzenie. Podejrzewam tez ciąze, ale raczej to moje wkrety jakies, bo przyjmuje przeciez tabletki a od wczoraj mam silne bóle macicy. Najgorsze sa te oplawy, wiadomo jest to nie estetyczne i nie higieniczne.. prosze o poradę i pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy to najpewniej wynik infekcji. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi diagnozę i rozpocznie właściwe leczenie.