Upławy z krwią po operacji usunięcia macicy z przydatkami

Dzien dobry ! Jestem pol roku po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Biorę lek hormonalny estreva. Od kilku dni martwią mnie brunatne uplawy prawdopodobnie z krwią. Chciał bym sie dowiedzieć czym to moze byc spowodwnae i czy ma to jakis związek z operacja ? Z góry dziękuje bardzo za odpowiwedz

Piotr Pilarski

Jest to mało prawdopodobne aby miało to związek z operacją. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.