Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Upławy z krwią po operacji usunięcia macicy z przydatkami

Dzien dobry ! Jestem pol roku po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Biorę lek hormonalny estreva. Od kilku dni martwią mnie brunatne uplawy prawdopodobnie z krwią. Chciał bym sie dowiedzieć czym to moze byc spowodwnae i czy ma to jakis związek z operacja ? Z góry dziękuje bardzo za odpowiwedz
KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu

Guzy miednicy mniejszej

Lek. Piotr Pilarski Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Jest to mało prawdopodobne aby miało to związek z operacją. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety