Upokarzanie w szkole i myśli o samobójstwie u 20-latka

Witam Mam bardzo wielki problem a mianowicie w szkole prawie wszyscy mnie się czepiają i upokarzają itp . Mam juz tego dosc mysle o tym cały czas nawet jak mnie nie ma w szkole mysle sobie co oni na mnie mowią i postanowilem sobie że jak ktos mnie nie wesprze i niepomorze to tylko mi przychodzi 1 mysl-powiesić się ale powstrzymuje mnie tylko 1 myśl ze bardzo skrzywdze swoich rodziców z 2 strony mam taką głupio myśl że nawet tym się nie bendą przyjmowac błagam niech ktos mi pomoze

Witam. Za "chwilę" bedzie miał Pan wiecej lat, inne spojrzenie na życie, nie miał styczności z tymi ludźmi, którzy się śmieją, z resztą oni też będą mieli inne spojrzenie i ważniejsze sprawy tak jak i Pan.To trudny okres w życiu każdego dorastajacego,ale nie warto odbierać sobie życia. Zachecałabym do psychoterapii, do pracy nad sobą, zeby inaczej myśleć o sobie, mieć inne poczucie włąsnej wartości. To naprawdę pomaga, tylko na efekt trzeba poczekać pracując długo nad sobą.