Upokorzenie po porzuceniu przez partnera

porzuciłMnieMój partner.On rozwiódł się6mcy temu i właściwie po rozwodzie byliśmy razem.on ma50lat ja30.Teraz sie przeprowadziliśmy na osiedle gdzie mieszka jego była i rodzice.Urlop spędziliśmy razem w wenecji,a ja 2tydz spędziłam u rodziny sama.Przyjechałam i była rozmowa.Szok.Sprawdziłam jego tel gdzie napisał sms do byłej żony z wenecji: szkoda że on tu a ona tam)Jestem załamana.Oni teraz wyjechali razem na tydzień a ja zostałam sama, porzucona, upokorzona.Nie che mi sie żyć,nie radzię sobie
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Nie wiem, czy w ciągu okresu czasu od kiedy zamieściła Pani ten post coś się zmieniło w Pani sytuacji - jeśli tak, to mam nadzieję, że na lepsze. Rozumiem, że strata ukochanej osoby boli, jednak nie można ukrywać tego bólu. Proszę nie tłumić emocji ani nie zaprzeczać im. Warto, żeby rozmawiała Pani z zaufaną osobą, na temat tego, co się wydarzyło - dzięki temu wyrzuci Pani z siebie choć część negatywnych emocji. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Według mojej opinii najzwyczajniej relacja małżeńska Pani Partnera nie została domknięta, pomimo rozwodu.

Właśnie teraz jest czas dla Pani, by skupić się na sobie i swoich potrzebach...
Myślę, że pomocna byłaby dla Pani wspierająca rozmowa z psychologiem
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem Pani tego, czego najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com