Uporczywa bolesność głowy, wysypka na plecach a możliwe dolegliwości

Witam. Ciągle dokucza mi ból głowy.. Jest on strasznie uporczywy nie potrafie wskazać dokładnego miejsca bólu jest to przód przy skroniach z obu stron.. Dodam, że miałem mononukleoze i podejrzenie białaczki, ale raczej jej nie mam. Ostatni czas około miesiąca temu zauważyłem że mam wysypke na plecach, jest jej dużo od dołu pleców do góry aż do szyi nie jest duża są to pojedyńcze swędzące kroski ale jest ich dużo i z dwie inne niż wszystkie chyba wątrobowe. Lekkie zawroty głowy i czuje się słabo

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, opisane przez Pana objawy sa bardzo niespecyficzne i wymagają konsultacji zarówno neurologicznej jak i dermatologicznej. Pozdrawiam