Uporczywa gula w gardle po wymiotach

W zeszła środę z rana było miałam miłości w wyniku których doszło do wymiotów, od tamtej pory pojawiła się uporczywa gola w gardle. Lekarz rodzinny stwierdził zapalenie gardła, dodatkowo miałam lekkie bóle żołądka. Dzisiaj dalej mam gule i co jakiś czas, nie codziennie pojawiają się mdłości. 2 miesiące temu miałam robione badania krwi i moczu i wszystko było ok. Dodam jeszcze ze od ponad roku leczylam się na zaburzenia lękowe, ale odrzuciłam tabletki 2 miesiące temu.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza