Uporczywe bóle w pachwinach oraz bóle mięśnie ud i łydek a torbiele w jądrach

witam, od 2 mcy nękają mni uporczywe bóle w obu pachwinach, do tego bóle mięśni ud i łydek, mam torbiele w obu jądrach, w lewym, delikatne żylaki powrózka nasiennego... bolesność jąder spora, bóle podbrzusza, zaparcia, usg ukł. mocz jest ok, usg jamy brz. posiew nasienia i moczu ok. również, kolonoskopia w ub roku ok, gastroskopia w tym roku wykazała helico bact. urolog leczy mnie, doxy, lub cipropol, teraz przepisał alfa bloker tamsulozyna... Jakie badania mogę jeszcze wykonać i co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badań miał Pan wykonanych już wiele i nie bardzo widzę konieczności wykonywania kolejnych ale z pewnością należy zająć się zgłaszanymi dolegliwościami. Proponuję ponowną wizytę u urologa. Możliwe iż konieczny będzie zabieg operacyjny.