Uporczywe lęki związane ze śmiercią i chorobami

Mam uporczywe lęki związane moją ewentualną śmiercią/ chorym sercem. Potrafię obsesyjnie myśleć, że zaraz mnie coś zakuje w sercu. Wtedy mam mocne, przyśpieszone bicie serca, które szybko mija, robi mi się zimno a potem czuje ból i wzdęcie brzucha. Nie potrafię nad tym zapanować. Doszło do tego, że boję się zostawać sama w domu. Czy to nerwica?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza