Uporczywe nudności, zgaga i bóle żołądka

Od 1,5r. cierpię na uporczywe nudności, uczucie ciężkości, zgagę i bóle żołądka. Wyleczono mi Helicobacter, gastroskopia w normie, wątroba i trzustka z enzymami także, brak refluksu. IPP nie pomagają. Badanie RTG: przełyk i wpust drożne. Żołądek wydłużony, dolnym biegunem sięga poziomu S1 z ZALEGANIEM TREŚCI PŁYNNEJ NA CZCZO. PERSTALTYKA ZBIEŻNA, LENIWA. Co robić?Lekarze nie mają pomysłów. Nie mam ochoty jeść, po dwóch kęsach czuje się pełna, schudłam 5kg. Dodam, że jem zdrowo.

Cierpi Pan na opóźnione opróżnianie żoładkowe, które towarzyszy kilku schorzeniom. Należy wykonać gastroskopię aby sprawdzić czy stan ten nie ma podłoża mechanicznego. Powinna Pani być pod opieką doświadczonego gastroenterologa.