Uporczywe pieczenie w pochwie

Witam od pewnego czasu piecze mnie pochwa 2 tygodnie temu w weekend podczas gdy sikalam to myślałam ze sie poplacze z bólu. Jako ze to byl weekend to użyłam maści i problem zniknął poza tym wstrzymałam się od stosunku przez ponad tydzień (w międzyczasie miałam okres) teraz od 2 dni pieką mnie wargi sromowe a sluz mam twarożkowy o nnieprzyjemym ale niezbyt ostrym zapachu. Dodam ze biorę tabletki wiec nie wydaje mi sie aby to byla ciąża, ale w takim razie co innego ?

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują zakażenie o etiologii grzybiczej. Proszę skonsultować się z lekarzem celem rozpoczęcia leczenia.