Uporczywe swędzenie genitaliów od dwóch lat u 29-latka

witam, mam 29 lat i od 2 lat cierpie na uporczywe swędzenie genitaliów.. w tym momencie swędzi mnie już wszystko.. byem u 3 dermatologów.. stosowałem już rozne maści. triderm, diprogenta, pimafucort, belogent, protopic, różne zasypki, oleje, kremy, a nawet tabletki uspokajające i nic.. mam czetwoną skóre moszny i teraz dopiero pomogłu na to kąpiele w krochmalu i skora trochę zbielała. wymazy na grzyby i bakterie "-". cierpie na zum.. ostatnio wyszła mi morganella... błagam.. pomóżcie..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wyleczyć infekcję układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.