Uporczywe swędzenie warg sromowych

Witam Od jakiegoś czasu czuje uporczywe swędzenie warg sromowych. Nie wiem co jest tego powodem ani jak się z tym uporać. Proszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję :)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą sugerować infekcję grzybicza lub bakteryjną. Nie można także wykluczyć alergii. Warto udać się do dermatologa.

Lek. PaweĹ Baljon

Konieczna jest konsultacja lekarza dermatologa, ponieważ świąd może mieć wiele przyczyn.