Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uporczywe swędzenie warg sromowych

Witam Od jakiegoś czasu czuje uporczywe swędzenie warg sromowych. Nie wiem co jest tego powodem ani jak się z tym uporać. Proszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję :)
ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą sugerować infekcję grzybicza lub bakteryjną. Nie można także wykluczyć alergii. Warto udać się do dermatologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Lek. Jolanta Miernicka
Lek. Jolanta Miernicka Dermatolog

Konieczna jest konsultacja lekarza dermatologa, ponieważ świąd może mieć wiele przyczyn.

Witam, 1. suchość śluzówek (leki?, zbyt częste i natarczywe mycie?) 2. atopowe zapalenie skóry 3. uczulenie na lubrykant lub latex - prezerwatywa 4. łojotokowe zapalenie skóry 5. infekcje - grzybicza, bakteryjna, wirusowa? Konieczna będzie wizyta u dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy