Uporczywie nawracający katar u 13-miesięcznego dziecka

Dzień dobry, mój synek 13miesieczny od jakiegoś czasu ma uporczywy nawracający katar, aktualnie przechodzi również angine, co mogę mu podać na ten katar? Dodam że katar zmienił barwę na zieloną. Czy mogę mu podać krople sinupret?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani podać dziecku krople Sinupret. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zaleci właściwe leki.