Uporczywy ból w dole brzucha a liczne uchyłki esicy

od ponad miesiaca mam uporczywy bol w dole brzucha nie reaguje na leki przeciw zapalne oraz rozkurczowe,usg bez zmian dwa lata temu kolonoskopia wykazala liczne glebokie uchylki esicy.Teraz ogolne wyniki krwi w normie ale marker CEA-4,9 czy mam sie powaznie martwic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi ulgi to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza, który zmodyfikuje terapię.