Uporczywy kaszel, gorączka u dziecka

Witam. Mam corke ktora ma dwa lata od dzuzszego czasu meczy ja kaszel uporczywy bylqm u lekarza zqpisal antybiotyk przeszlo i po skobczeniu antybiotykowej kuracji kaszel pojawil sie znow ale z goraczko. Pojechalam do innego lekarza zapisal alergiczny syrop oraz antybiotyk , skonczylismy rowniez abtybiotyk a ja znow slysze ze mala kaszle to jest kaszel sluchy a zaraz odrywajacy sie. Jak jej pomoc inhalacje rownoez corka ma robiobe prosze o pomoc.

po infekcji dróg oddechowych kaszel może jeszcze się dość długo utrzymywać nawet 6 tyg. , jeśli nie gorączkuje to inhalacje i ew. syropki ziołowe powinny wystarczyć. Trzeba też wykluczyć alergię a poza tym w domu wyeliminować czynniki drażniące lub alergizujące( dym papierosowy, kominek, pleśń , kurz itp)