Uporczywy kaszel i wodnista wydzielina

Witam od dluzszego czasu mam pojawiajacy sie upprczywy kaszel (bardzo duzo flegmy wydziela sie -lepka przezroczysta albo wodnista) przy tymj nie raz katar sie pojawia lepki zwlaszcza nad ranem w dzien wodnisty. ciagle zapalenie oskrzeli mam.od czego to mozebyc?

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy alergii i to ją właśnie w pierwszej kolejności należy wykluczyć.