Uporczywy kaszel, żółty katar, gorączka

od ponad 2 tyg mam uporczywy kaszel. Do tego katar(żółty) od czwartku tamtego tygodnia boli mnie tył klatki, poszłam do lekarza dostałam antybiotyk "unidox solutab" - był na 5 dni. w niedziele dostałam gorączkę ponad 38( wcześniej nie miałam.) kaszel nie mijał. W poniedziałek poszłam po raz 2 do lekarza(innego) pani doktor uznała że mam zapalenie tchawicy. Dostałam tabletki: Clemastinum hasco, rutinoscorbin, ACC i cirrus. ból klatki nie przmija, jest co raz gorszy, proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal występują proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego. Po ponownym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.