Uporczywy świąd całego ciała podczas stresu a rana w odbycie

Witam, od prawie dwóch lat mam uporczywy swiąd całego ciala podczas zgrzania się, stresu. Mam czerwone kropki na ciele. Biorę leki przeciwhistaminowe ale to nic nie daje. zauważyłam ze podczas defekacji na papierze zostaje krew, zdaje mi się że mam ranę w odbycie i może podczas załatwiania zakazila się ta rana kaem. Jak posmarowalam kremem. to zaczęło mnie swedziec całe ciało. Lekarze mówiła że ten swiad to pokrzywka ale leki mi nie pomagają. A może to od rany jest i wdalo się zakazenie krwi?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje znikome prawdopodobieństwo powiązania choroby hemoroidalnej z wysypką. Wskazana jest wizyta u specjalisty proktologa oraz alergologa.