Uporczywy świąd łydek i okolic intymnych oraz wynik badań w kierunku boreliozy

Dobry wieczór, Zmagam się z uporczywym świądem - łydek i okolic intymnych. byłem ugryziony kilkukrotnie przez kleszcza, zrobiłem m.in. badanie na boreliozę. IgG przekroczone trzykrotnie,IgM w normie. ok.10 dni antybiotyk, w miedzyczasie Western-Blot na IgG. Określono go jako negatywny - choć był jeden prążek dodatni - p39. Lekarz chorób zakaźnych kazał odstawić antybiotyk. Było to 2 tygodnie temu. 3 dni temu swędzenie powróciło :( Grzegorz P

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki nie wskazuja na boreliozę. proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć. sadze ze moze byc konieczna konsultacja lekarza dermatologa lub neurologa.