Uporczywy świąd warg sromowych u 32-latki

Witam,od 2 lat mam uporczywy świąd warg sromowych większych,leczenie dermatologicznenie pomogło,przerobiłam wiele maści inic,świąd nadal jest coraz bardziej nailony,od ok pół roku dokucza mi również świąd odbytu,po za tym nie mam żadnych zmian. Badania podstawowe w normie,cukier ok,tarczyca ok,ubrania piorę w proszku dla alergików zwłaszcza bieliznę jak i pościel.miałam skier do poradni leczenia sromu ale takiej nie znalazłam na ubezpieczenie.proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Być może konieczne będzie wykonanie biopsji i zbadania tkanek. Bez badania nie można się wypowiedzieć.